Krenari dhe Respekt me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Seref Meselesi
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2015
  • Sezonet: [1-76]
  • Perditesimi i fundit: 15.07.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Kerem Bursin, Sukru Ozyildiz, Sukran Ovali, Burcu Biricik, Yasemin Kay Allen, Hakan Salinmis

Pershkrim i shkurter:
Jiti, Emiri dhe dy prinderit e tyre jane nje familje si shume te tjera qe vjen nga Ajvaliku ne Stamboll, deri kur Hasani, kryefamiljari, i zhytur ne borxhe per te menaxhuar dyqanin e vogel familjar dhe i zene ngushte ne carkun e mafies, vret veten. Kjo ngjarje tragjike i shtyn te dy vellezerit qe te marrin hak per vdekjen e babait te tyre, secili sipas menyres se vet. Nderkohe qe Jiti vepron sipas ligjit, Emiri shfrytezon edhe mjete ilegale per tia arritur qellimit dhe per te vene ne vend drejtesine. Por, ne rrugen e tyre ndeshin Sibelin, nje vajze qe shnderrohet ne molle sherri dhe ndjell percarje mes tyre.

Lexo me shume...

Krenari dhe Respekt me titra shqip Episodi ...