Kryeqyteti Abdulhamid me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Payitaht Abdulhamid, Kryeqyteti_Abdylhamid
  • Zhanri:
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2019
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 14.02.2021
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Serdar Akar

Aktoret: Bulent Inal, Hakan Boyav, Ozlem Conker, Selen Ozturk, Duygu Gurcan, Yusuf Aytekin, Haci Ali Konuk, Nik Xhelilaj

Pershkrim i shkurter:
Filmi flet per vitet e fundit te pushtetit te Abdulhamit Han, perandorit me te fuqishem Osman ne shekullin e XIX. Eshte historia e vertete e nje sulltani te vertete. Sulltani Abdulhamit ka qene sulltani me i zgjuar, me modern dhe me inovator i te gjitha koherave. Perandori i fundit per nga rendesia, sulltani i 34 i nje dinastie shumeshekullore.

Lexo me shume...

Kryeqyteti Abdulhamid me titra shqip Episodi ...