Le te biem ne Dashuri me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Ver Elini Ask
  • Zhanri: romance, komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2017
  • Sezonet: [1-32]
  • Perditesimi i fundit: 15.07.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Sevda Erginci, Ali Il, Gulsun Sare Fil, Koksal Engur, Asuman Dabak

Pershkrim i shkurter:
A keni menduar ndonjehere qe jeta mund te ndryshoje aq shpejt sa te beheni me femije brenda nates?! Kani, nje djale i ri ne karriere, nuk e priste se aventura e nje mbremjeje do ta shnderronte krejt papritur ne babane e nje vogelushe 8-muajshe, me emrin Su. Pasi dadoja e tyre largohet, ai puneson nje vajze nga fshati, Ajperin, qe te kujdeset per te bijen. Mes debatesh dhe zenkash te panumerta, te dy ata do te perballen me pengesen me te madhe, kur te shfaqet nena e vertete e vogelushes. Kani, per te ndare jeten, do te zgjedhe nje grua qe i pershtatet ne Ádo aspekt, apo nje vajze te thjeshte nga fshati qe kujdeset dhe e ka per zemer vogelushen e tij?

Lexo me shume...

Le te biem ne Dashuri me titra shqip Episodi ...