Lot ne Detin e Zi me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Sen Anlat Karadeniz
  • Zhanri: drame
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2019
  • Sezonet: [1-264]
  • Perditesimi i fundit: 01.10.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Ulas Tuna Astepe, Irem Helvacioglu, Sinan Tuzcu, Oyku Gurman

Pershkrim i shkurter:
Nefesi u martua me force me Vedatin, qe abuzoi dhe e torturoi ate. Nje dite Nefesi merr te birin dhe largohet me te nga nje nga makinat e partnereve te Vedatit, qe quhet Tahir. Tahiri do ta mbroj nga Vedati.

Lexo me shume...

Lot ne Detin e Zi me titra shqip Episodi ...