Molla e Ndaluar me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Yasak Elma
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2018
  • Sezonet: [1-48], [49-1000]
  • Perditesimi i fundit: 26.10.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Neslihan Yesilyurt

Aktoret: Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Sevval Sam, Talat Bulut, Safak Pekdemir, Baris Aytac, Irem Kahyaoglu

Pershkrim i shkurter:
Zenepja dhe Jelldezi jane dy motra qe bejne shume per njera-tjetren, por qe kane endrra krejt te kunderta. Zenepja eshte nje vajze e bukur, qe u permbahet vlerave etike dhe punon si asistente menaxheri. Kur kompania e saj blihet nga nje kompani tjeter, ajo fillon te punoje per nje biznesmen te ri, Alihanin. Alihani eshte nje biznesmen i pasur, kryelarte dhe teper arrogant, i cili nuk e ka problem te lendoje njeri. Alihani dhe Zenepja shkojne si macja me miun. Asnjeri nuk terhiqet. Alihanit i pelqen sjellja e Zenepes dhe fillon te ndieje per te.

Nga ana tjeter, Jelldezi enderron nje jete te pasur. Me qellim qe te njihet me njerez te kamur, ajo fillon pune si kameriere ne nje restorant te njohur. Nderkohe, eshte e lidhur me nje djale te pasur, me te cilin ka per qellim te martohet, qe te shpetoje nga jeta e varfer. Megjithate, me ne fund e kupton se i dashuri i saj nuk ka nder mend te martohet me te. Jeta e Jelldezit ndryshon plotesisht kur njihet me mbretereshen e shoqerise se larte, Ender Argunin.

Lexo me shume...

Molla e Ndaluar me titra shqip Episodi ...