Mom me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Mamaja
  • Zhanri: komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2013-2017
  • Sezonet: [1-22], [23-44], [45-66], [67-88]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky, Gemma Baker

Aktoret: Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano, Nate Corddry, Matt L. Jones

Pershkrim i shkurter:
Kristi, nje nene e divorcuar, beqare, me varesi ndaj alkolit dhe abuzimit me drogen vendos te rinise jeten e saj si nje nene normale, me dy femijet e vet, dhe zhvendoset ne Kaliforni. Ajo punon si kamariere dhe shkon ne takimet anonime mes te varurve nga alkoli. Kristi ka mbetur shtatzane me vajzen e vet, Viloten, kur ishte vetem 16 vješ, dhe ka nje djale me ish-burrin e saj. Gjate perpjekjes se saj per nje jete te re, nena e Kristit, Boni, rifutet ne jeten e saj.

Ajo ka qene gjithashtu e varur nga alkoli dhe abuzuese droge, dhe Kristi mban ndaj saj nje inat dhe urrejtje te madhe. Situata e Kristit gjate luftes kunder abuzimit te substancave alkolike dhe veshtiresive te jetes se saj, si dhe perpjekjeve per te falur nenen e vet dhe per t'i siguruar femijeve te vet nje jete me te mire, krijojne situata komike dhe absurde, qe do ta tundojne shume ate t'i kthehet jetes se saj te vjeter, ...

Lexo me shume...

Mom me titra shqip Episodi ...