Mos ma lesho doren me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Elimi Birakma
  • Zhanri: romance, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2019
  • Sezonet: [1-129], [130-200]
  • Perditesimi i fundit: 16.07.2019
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Sadullah Celen

Aktoret: Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert, Batuhan Eksi, Cemre Gumeli, Kenan Acar

Pershkrim i shkurter:
Historia zhvillohet rotull nje vajze me emrin Azra, e cila studion ne Amerike per tu bere nje kuzhiniere profesioniste, si i ati i saj. Ajo takon ne avion Xhenkun, nipin e Ferida Celen dhe ngaterron gabimisht valixhen me te. Xhenku, qe eshte perjashtuar nga universiteti ne Amerike dhe po lufton per te zgjedhur fatin e tij do te marr persiper kthimin e menjehershem ne jeten e Azres, kur i ati i saj vdes duke e lene ate dhe djalin e vogel autist me gruan e tij lakmitare.

Lexo me shume...

Mos ma lesho doren me titra shqip Episodi ...