Motrat me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kardes Cocuklari
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2019-2019
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 22.01.2021
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia:

Aktoret: Mehmet Aslantug, Ayca Bingol, Nur Fettahoglu, Afra Saracoglu, Engin Alkan, Alara Turan

Pershkrim i shkurter:
Rruget e dy nenave qe kane jete dhe endrra te ndryshme bashkohen dhe shkaktojne ngjarje te papritura pas shume vitesh.

Lexo me shume...

Motrat me titra shqip Episodi ...