Nder dhe Respekt me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: L'onore e il Rispetto
  • Zhanri: drame, mafia, krime
  • Prodhuar ne vitet: 2006-2018
  • Sezonet: [1-6], [7-12], [13-18], [19-24], [25-32]
  • Perditesimi i fundit: 21.10.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Salvatore Samperi, Luigi Parisi, Alessio Inturri

Aktoret: Gabriel Garko, Virna Lisi, Giuseppe Zeno, Cosima Coppola

Pershkrim i shkurter:
Nje tragjedi familjare ku babai vret veten per shkak te falimentimit te pesuar, si shkak i vjedhjes se nje dyqani te sapohapur, dhe mamaja futet ne psikiatri, ben qe dy djemte e saj Tonio dhe Santi te ngelen vetem. Nderkohe qe Santi i futet studimeve per tu bere gjykates, Tonio i futet rruges se mafies per te marr hak per prinderit e tij. Rruget e dy vellezerve ndahen, per nje periudhe 10 vjecare, pasi Tonio ndiqet nga policia nderkohe qe Santi behet nje gjykates me emer.

Lexo me shume...

Nder dhe Respekt me titra shqip Episodi ...