Nje histori nga Bodrumi me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Bodrum Masali
  • Zhanri: romance, rinor
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2017
  • Sezonet: [1-113]
  • Perditesimi i fundit: 22.04.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Mehmet Ada Oztekin

Aktoret: Timucin Esen, Sevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem Intepe

Pershkrim i shkurter:
Brenda nje nate familja Erguven humbet gjithcka. Nga pronare tė njė rrjeti hotelesh luksoze ata lene Stambollin dhe vendosen ne Bodrum. Lakmia dhe egoizmi i Evren, nuk coi vetem biznesin ne falimentim, por cenoi dhe shkaterroi dhe bamiresite qe bėnte gruaja e tij Yildiz, si dhe jeten e shkollimin e femijeve te tij Ates dhe Su. Per Yildiz kthimi nė Bodrum do te therrase ndjenjat e fshehura tė rinise, per Ates dhe Su do te vere ne dyshim lidhjet me te dashurit e tyre tė pasur. Jeta e qete e Asli dhe Kelebek deri tani ne Bodrum do te zgjohet nga emocione te forta

Lexo me shume...

Nje histori nga Bodrumi me titra shqip Episodi ...