Nje mundesi e dyte me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: A Second Chance, Nuevo Sol
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2018
  • Sezonet: [1-155]
  • Perditesimi i fundit: 17.02.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Joao Emanuel Carneiro

Aktoret: Giovanna Antonelli, Deborah Secco, Emilio Dantas, Adriana Esteves

Pershkrim i shkurter:
Nouvo Sol zhvillohet ne Bahia, ne Verilindje te Brazilit dhe tregon sagen e Luzies, nje grua e thjeshte, punetore dhe e veshtire qe rinis jeten pasi u dashurua me Beto Falcao. Pergjate telenoveles, ajo do te marre nje rruge te gjate per te rishkruar historine e saj dhe per te bere bashke perseri familjen e saj, e cila u copetua nga nje seri komplotesh te sajuara nga Karola, e dashura e Betos dhe Laureta, nje figure e fuqishme ne jeten e nates se rajonit.

Lexo me shume...

Ti mund ta blesh kete serial per vetem $10!

Nese je i/e interesuar na kontakto ne e-mailin: videotekaime@gmail.com.

Nje mundesi e dyte me titra shqip Episodi ...