No Ordinary Family me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Nje Familje e Pazakonte
  • Zhanri: fantashk, komedi, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2010-2011
  • Sezonet: [1-20]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Greg Berlanti, Jon Harmon Feldman, Morgan Wandell

Aktoret: Michael Chiklis, Julie Benz, Kay Panabaker, Jimmy Bennett

Pershkrim i shkurter:
komunikimi mes tyre dhe marrin vendimin te shkojne per pushime ne Ameriken Jugore, si per t'u qetesuar dhe per t'u larguar nga problemet e jetes se perditshme, ashtu edhe per te forcuar lidhjet familjare mes tyre. Megjithate ata i ze nje studi duke ngare nje aeroplan gjate pushimeve, dhe rrezohen, por mbijetojne per mrekulli.

Pas aventures se keqe ata rikthehen ne shtepi, por shpejt kuptojne se ata nuk jane me nje familje e zakonshme, por sapo kane fituar disa aftesi te mbinatyrshme. Gjendur papritmas me keto aftesi, ata do te duhet te vendosin se per cfare do t'i perdorin fuqite e tyre te reja duke u perpjekur t'i shpetojne tundimit per t'i perdorur ato per t'u dalluar nga te tjeret ne jeten e perditshme. Megjithate, shpejt ata do te terheqin vemendjen e atyre qe kane qene pergjegjes per fuqite e tyre, te cilet jane njerez me qellime te erreta dhe egoiste, cka do t'i vendose ne rrezik te madh pjesetaret e familjes Pouell...

Lexo me shume...

No Ordinary Family me titra shqip Episodi ...