Nusja nga Stambolli me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Istanbullu Gelin
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2019
  • Sezonet: [1-50], [51-161], [162-266]
  • Perditesimi i fundit: 30.04.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Zeynep Gunay, Deniz Kolos

Aktoret: Hayal Koseoglu, Ozcan Deniz, Asli Enver, Dilara Aksuyek, Berkay Hardal

Pershkrim i shkurter:
Nje grua e traditave qe ruan me fanatizem pushtetin e saj nuk mund te pranoje nje nuse qe nuk e ka zgjedhur ajo. Syreja nuk do te imponoje asgje , ajo eshte papritur e dashuruar me djalin e madh te nje familjeje te rendesishme. Ajo pranon te lere Stambollin, te lere pas endrren e saj per muziken, pa ditur se do ti ofronte shtepia e saj e re.
A do te kete force nje dashuri per te mposhtur luften e brezave, luften me traditatat dhe zakonet e shekujve?

Lexo me shume...

Nusja nga Stambolli me titra shqip Episodi ...