Pavaresisht Dashurise me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Inadina Ask
  • Zhanri: romance, komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2016
  • Sezonet: [1-89]
  • Perditesimi i fundit: 05.12.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Osman Sinav

Aktoret: Acelia Topalogu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem, Cem Belevi

Pershkrim i shkurter:
Defne eshte nje vajze e re dhe e zgjuar qe sapo ka mbaruar universitetin dhe ne fillesat e karrieres se saj. Ne nje nga intervistat e saj per pune, ajo do te njihet me nje shef "shpellar". Ajo ka nje vella xheloz qe do te dije gjithÁka. Nje dashuri qe lind ne pune, ne dukje e pamundur, por plot te papritura. Nje komedi romantike plot pasion dhe ndjenja. Ke do te njohe Defne diten e pare te punes? A do te jete dashuria mes tyre e mundur?

Lexo me shume...

Pavaresisht Dashurise me titra shqip Episodi ...