Pergjithmone jotja me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Siempre Tuya Acapulco
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2014
  • Sezonet: [1-137]
  • Perditesimi i fundit: 06.06.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Rita Fusaro

Aktoret: Gabriela Spanic, Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Rafael Sanchez Navarro

Pershkrim i shkurter:
Olvido Perez eshte nje grua modeste dhe fisnike e cila jeton me gjyshin e saj, me kusherinjte Martita dhe Chuy si dhe tezen Eufresia. Jeta e saj ndryshon krejtesisht kur takon arkitektin e suksesshem Diego Rivas Santander pas nje aksidenti me avion. Diego humbet shikimin dhe memorien, dhe me kalimin e kohes dashurohet me vajzen qe kujdeset per te. Nderkohe, e fejuara e Diegos, Iran Hernandez, vendos te anuloje martesen e saj pasi te gjithe mendojne se Diego ka vdekur. Nje aksident ne shtepine e Olvidos, ben qe Diegos ti rikthehet kujtesa dhe ai largohet drejt qytetit te tij per te takuar Iran, por e gjen ate, te martuar me vellain e tij, Rodrigon. Olvido, me zemer te thyer, vendos qe te shkoje pas Diegos e te rifitoje dashurine edhe pse ai nuk e ka pare kurre ate.

Lexo me shume...

Pergjithmone jotja me titra shqip Episodi ...