Perla e Zeze me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Siyah Inci, Black Pearl
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2018
  • Sezonet: [1-67]
  • Perditesimi i fundit: 15.09.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Mesude Erarslan

Aktoret: Tolgahan Sayisman, Hande Ercel, Berk Hakman

Pershkrim i shkurter:
Hazalli, nje vajze e bukur eshte e fejuar me Kenanin, nje peshkatar te pashem. Diten para marteses se tyre, Hazalli detyrohet te martohet me Vurallin, nje biznesmen te suksesshem qe dashurohet me te qe heren e pare qe e sheh te punoje ne ditelindjen e tij si kamariere. Gruaja e pare e Vurallit, Nazi ngjasonte me Hazallin dhe kjo eshte arsyeja qe ai bien ne dashuri me te, meqe Nazi ka vdekur 2 vjet me pare dhe tani ai gjen refleksionin e saj te Hazalli. Historia tregon per dashurine e Kenanit qe mendoi se Hazalli e la ate per para dhe jete te shoqerise se larte dhe behet nje biznesmen i suksesshem per ta shkaterruar ate dhe Hazallit qe perpiqet te harroje gjthecka qe ka kaluar dhe faktin qe Vuralli i vodhi endrat dhe rinine e esaj.

Lexo me shume...

Perla e Zeze me titra shqip Episodi ...