Persona me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Sahsiyet
  • Zhanri: drame, mister, krime
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2018
  • Sezonet: [1-24]
  • Perditesimi i fundit: 03.07.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdulger, Sebnem Bozoklu, Huseyin Avni Danyal, Necip Memili

Pershkrim i shkurter:
Aga eshte nje nenpunes ligjor ne pension, rruga e te cilit kryqezohet me Nevran, policen e vetme femer ne departamentin e krimit. A eshte kjo thjesht nje koicidence? Aga jeton nje jete monotone dhe eshte ne fillimin e fazes se Alzajmerit. Per kete arsye ai do ti harroje te gjitha. Edhe pse kete ai ne fillim nuk e pertyp dot, me pas kupton qe kjo eshte nje mundesi per te, per te bere nje vrasje qe e ka planifikuar prej vitesh. Keshtu ne te ardhmen ai nuk do ta kujtoje kete krim dhe nuk do te pendohet per te. Nderkohe Nevra eshte duke e lene detyren per shkak te presionit te madh. Por vendimi i vrasjes se Agas do te ndryshoj teresisht jeten e Nevras.

Lexo me shume...

Persona me titra shqip Episodi ...