Pertej Reve me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Bir bulut olsam
  • Zhanri: romance, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2009-2009
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 01.11.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia:

Aktoret: Aslihan Gurbuz, Berfu Ongoren, Burcu Binici, Ahmet Kural, Melisa Sozen, Engin Altan Duzyatan, Engin Akyurek

Pershkrim i shkurter:
Mustafai eshte i dashuruar me kushuriren e tij Narinin deri ne fiksim. Narini nuk e dashuron por behet gruaja e tij kunder deshires se saj. Babai i Mustafait eshte kryebashkiaku i nje qyteti te vogel. Nje doktor i ri vjen ne zone per caktivizimin e minave ne nje fushe te minuar. Shume shpejt ai futet ne marredhenien toksike mes Narinit dhe Mustafait duke rrezikuar jeten e tij per te shpetuar vajzen.

Lexo me shume...

Pertej Reve me titra shqip Episodi ...