Power me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Pushteti
  • Zhanri: drame, krime, narkos
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2017
  • Sezonet: [1-8], [9-18], [19-28], [29-38]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Courtney Kemp Agboh, David Knoller, Curtis Jackson

Aktoret: Omari Hardwick, Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora, Andy Bean

Pershkrim i shkurter:
Seriali ndjek historine e Xhejms Patrik, pronarit te nje klubi nate te famshmem ne Nju Jork, i cili eshte gjithashtu nje prej trafikuesve me te medhenj te droges ne Nju Jork, me nofken "Fantazma". Ai mundohet te balancoje keto dy jete, si dhe jeten e tij martesore, por balanca prishet kur ai kupton se deshiron te largohet nga droga dhe te vazhdoje biznesin e tij te ligjshem, por edhe pasi ritakon ish-te dashuren e tij, e cila tashme eshte nje police e antidroges, qe kerkon te kape "Fantazmen"...

Lexo me shume...

Power me titra shqip Episodi ...