Qyteti i Humbur me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kayip Sehir
  • Zhanri: drame, familjar
  • Prodhuar ne vitet: 2012-2013
  • Sezonet: [1-61]
  • Perditesimi i fundit: 19.07.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Cevdet Mercan

Aktoret: Can Basak, Nik Xhelilaj, Ilker Kaleli, Elifcan Ongurlar, Cansu Tosun

Pershkrim i shkurter:
Pas nje fatkeqesie nje familje e varfer me shume femije shperngulet ne Stamboll. Te gjendur ne nje situate mjerimi, ne nje lagje te varfer te Stambollit ata duhet te ndertojne nje jete te re.

A do te munden ata te ndjekin endrrat e tyre dhe te ndertojne nje jete te mire, apo mjerimi dhe qyteti gjigand do t\'ua breje shpirtin luftarak? A do te kete vend per ndjenjat ne jeten e tyre te re?

Lexo me shume...

Qyteti i Humbur me titra shqip Episodi ...