Ramo me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Ramo
  • Zhanri: romance, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2020-2021
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 24.01.2021
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia:

Aktoret: Murat Yildirim, Esra Bilgic, Mehmet Sait Ergenc, Bulut Genc, Burak Tamdogan, Gorkem Sevindik, Cemre Baysel

Pershkrim i shkurter:
Seriali fokusohet ne konfliktin mes dy familjeve dhe nje dashurie te madhe qe do te lulezoje ne kete lufte.

Lexo me shume...

Ramo me titra shqip Episodi ...