Rruga e shtepise me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: La strada di casa
  • Zhanri: thriller, drame, familjare
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2019
  • Sezonet: [1-12], [13-24]
  • Perditesimi i fundit: 13.07.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Riccardo Donna

Aktoret: Alessio Boni, Lucrezia Lante della Rovere, Sergio Rubini, Thomas Trabacchi, Paolo Graziosi, Christiane Filangieri, Eugenio Franceschini, Benedetta Cimatti, Sabrina Martina, Andrea Lobello, Silvia Mazzieri

Pershkrim i shkurter:
Kjo eshte historia e mundesive te dyta qe na ofron jeta. Fausto Morra eshte nje burre familjar qe zoteron nje ferme te madhe afer Torinos. Pasi perfshihet ne nje aksident me makine, ai do te bjere ne koma. Por, kur zgjohet, pese vjet me vone zbulon se gjithcka ka ndryshuar. Gruaja e tij eshte lidhur me shokun e tij te ngushte, femijet jane rritur dhe secili ka nisur rrugen e vet, ndersa biznesi eshte ne prag te falimentit. Por, ai ska qene aspak ai qytetari i denje dhe i mire qe te gjithe besonin. Dyshime, sekrete te erreta, ndoshta edhe nje vrasje. Per te pasur serish nje jete, Fausto duhet te rremoje ne te shkuaren e tij dhe te kujtohet. A do te jete ai i gatshem ta pranoje kete mundesi te dyte? A do te kete kuraje tia nise nga e para duke tradhtuar natyren e tij te vertete dhe duke gjetur rrugen per ne shtepi?

Lexo me shume...

Rruga e shtepise me titra shqip Episodi ...