Salem me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Zhanri: drame, horror, thriller
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2017
  • Sezonet: [1-13], [14-26], [27-36]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Brannon Braga, David Von Ancken, Kelly Souders, Josh S. Barry

Aktoret: Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Tamzin Merchant, Ashley Madekwe

Pershkrim i shkurter:
Kujdes: Permban skena te dhunshme dhe te renda! Salemi eshte nje histori fantastike bazuar ne gjyqet e famshme te Salemit ne shek. XVII ne kolonite e Masacusetit ne SH.B.A. Ne ate kohe qeveria dominohej nga udheheqesit Puritane. Xhoni dhe Meri e gjejne veten ne mes te nje romance epike dhe njekohesisht ndermjet nje paniku shtrigash qe ka sjelle ne qytezen e Salemit histeri, tmerr dhe deshperim...

Lexo me shume...

Salem me titra shqip Episodi ...