Shtepiake te Deshperuara me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Umutsuz Ev Kadinlari
  • Zhanri: komedi, drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2011-2014
  • Sezonet: [1-162], [163-212], [213-362]
  • Perditesimi i fundit: 19.11.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Ozlem Baysu Unlu, Baris Ercetin

Aktoret: Tilbe Saran, Bennu Yildirimlar, Ceyda Duvenci, Ozge Ozder, Songul Oden, Deniz Ugur

Pershkrim i shkurter:
Ky serial eshte versioni turk i serialit Amerikan, Shtepiake te Deshperuara. Elifi eshte nje mama qe ja ka kushtuar jeten 4 femijeve te saj dhe qe nuk ka mundur te rikthehet me ne pune. Emeli eshte nje femer e bukur qe ka trasheguar pasurine nga burri i saj qe ka vdekur dhe tani po kerkon per nje dashuri te re. Nermini eshte nje grua e veshtire qe pa dijenine e saj ka shkaterruar lidhjet e familjes se saj. Jasemini eshte nje femer e bukur qe eshte ndare nga burri i saj dhe tashme jeton me vajzen e saj. Zelishi eshte nje femer e bukur qe kujdeset per veten si te ishte perseri ne adoleshence. Fati i ka bashkuar keto 5 gra me backgrounde te ndryshme dhe probleme te ndryshme.

Lexo me shume...

Shtepiake te Deshperuara me titra shqip Episodi ...