Shume Dashuri me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Tanto Amor
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2016
  • Sezonet: [1-120]
  • Perditesimi i fundit: 04.05.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Rita Fusaro

Aktoret: Leonardo García, Melissa Barrera, Rossana Nájera, Andrea Noli

Pershkrim i shkurter:
Mia, eshte nje vajze me endrra te medha, e cila bie ne dashuri me Leonardo Lombardo, njeri i rezervuar i cili nuk i tregon ndjenjat e tij. Brenda pak oresh, ajo humbi punen si kuzhiniere, shtepine dhe nenen e saj, duke ndryshuar ne menyre te pakthyeshme jeten e saj dhe ate te dy motrave. Vajzat kane karaktere dhe aspirata te ndryshme, por te treja jane rritur nen mbrojtjen e Don Oscar, kreu i familjes Lombardo, per te cilin nena e tyre, Francisca, kishte punuar.

Lexo me shume...

Shume Dashuri me titra shqip Episodi ...