Stuhi Dashurie me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Zemheri
  • Zhanri: romance, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2020-2020
  • Sezonet: [1-33]
  • Perditesimi i fundit: 05.12.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Ayca Aysin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Kucukkose, Emir Cubukcu, Zerrin Tekindor, Sebnem Donmez

Pershkrim i shkurter:
Firuze dhe Ajaz, dy zemra te bukura, nga dy familje te varfra, te cilat fati i bashkoi. Denimi i padrejte i babait te saj, per nje aksident ne ashensor qe vrau 13 njerez, e shkaterron Firuzen. Ajazi, qe mban persiper pergjegjesine e te qenit burri i shtepise, perballet me Firuzen, te cilen e ka sakrifikuar per mamane e tij duke u martuar me nje tjeter.

Lexo me shume...

Stuhi Dashurie me titra shqip Episodi ...