Taksistja me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: La taxista
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2019
  • Sezonet: [1-80]
  • Perditesimi i fundit: 19.07.2019
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Rodrigo Curiel, Luis Reyes

Aktoret: Ana Belena, Markus Ornellas, Mike Biagio, Julio Camejo, Cecilia Galliano

Pershkrim i shkurter:
Viktoria Martinez eshte nje grua qe punon si taksiste dhe perkushtohet me mish e me shpirt per te mbajtur familjen, sidomos te bijen e semure. Te gjithe presin me padurim qe ajo te martohet me Huanin, nje beqar te pashem dhe te lakmuar. Deri kur jeta, krejt papritur, i nxjerr para syve Alvaro Lizarragen, nje milioner zemerthyer prej tradhtise se te shoqes. Te dy ata do te perballen me kundershtimin e familjareve e miqve, si dhe me pengesa te shumta, per hir te nje dashurie te madhe, ne dukje te pamundur.

Lexo me shume...

Taksistja me titra shqip Episodi ...