The Millers me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Millersat
  • Zhanri: komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2013-2015
  • Sezonet: [1-23], [24-34]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: James Burrows, Phill Lewis, Marc Buckland

Aktoret: Will Arnett, Margo Martindale, Beau Bridges, J. B. Smoove, Jayma Mays

Pershkrim i shkurter:
Seriali trajton jeten e perditshme te familjes Miller. Natan Miller eshte nje gazetar i nje televizioni vendor, ndersa motra e tij, Debi, eshte pronare e nje restoranti/qendre joge. Prinderit e tyre, Tomi dhe Karola, sapo kthehen nga pushimet, dhe Natani detyrohet t'i tregoje se eshte ndare nga gruaja e tij disa muaj me pare.

Ne nje frymezim te castit prej divorcit te djalit, babai i tij vendos te ndahet nga mamaja e tij, duke i dhene fund nje martese 43 vjecare. Keshtu mamaja shperngulet ne shtepine e Natanit, ndersa babai ne shtepine e Debit, nga ku zene fill edhe situatat e pashtershme komike.

Lexo me shume...

The Millers me titra shqip Episodi ...