Till Death me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Deri ne Vdekje
  • Zhanri: komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2006-2010
  • Sezonet: [1-22], [23-37], [38-44], [45-78]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 2 - I Perfunduar

Regjia: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa

Aktoret: Brad Garrett, Joely Fisher, Kat Foster, Eddie Kaye Thomas, J.B. Smoove

Pershkrim i shkurter:
Seriali shtjellon ngjarjet rreth ciftit te martuar Edi dhe Xhoi, qe kane 23 vjet te martuar. Duke trajtuar situatat e jetes se perditshme dhe reagimin e ciftit ndaj tyre, seriali sjell nje trajtim mjaft te sinqerte dhe njerezor te sjelljes ne cift, ku nisur nga ngjarje te rendomta shpesh shkohet deri ne absurd, perpara se te kuptohet gabimi, te ndalen grindjet dhe te kerkohet kompromis.

Situatat behen edhe me komike fale pranise se fqinjeve te rinj, te cilet jane nje cift i sapomartuar Xhef dhe Stef, te cilet duket se ende nuk kane dale nga muaji i mjaltit. Pas marteses ata do te kerkojne te vendosin marredheniet mes tyre dhe do te kerkojne shpesh keshillen e ciftit te Edit dhe Xhoit, nga te cilet do te mesojne mesime jetesore, por edhe truke per ta bere partnerin te realizoje deshiren e tjetrit...

Lexo me shume...

Till Death me titra shqip Episodi ...