Vajza e Ambasadorit me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Serafin Kizi
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2019-2020
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 12.02.2021
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia:

Aktoret: Engin Akyurek, Neslihan Atagul, Uraz Kaygilaroglu, Erdal Kucukkomurcu, Erhan Alpay, Konca Cilasun, Dogukan Polat, Tulin Yazkan, Edip Tepeli

Pershkrim i shkurter:
Sanxhari gjithnje ka patur nje barre mbi supe, Nare gjithmone ka pasur mall per dashurine. Kur ata takohen ne adoleshence, bien ne dashuri dhe e dine se jane bere per njeri tjetrin. Ata thjesht duhet te presin te mbushin moshen per tu martuar. Por naten e dasmes se tyre, nje zbulim befasues i Nares i ndryshon jetet e tyre pergjithnje dhe vendos dashurine e tyre ne pritje derii ne naten e nje martese tjeter shume vite me vone.

Lexo me shume...

Vajza e Ambasadorit me titra shqip Episodi ...