Vajzat e Diellit me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Gunesin Kizlar
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2016
  • Sezonet: [1-113]
  • Perditesimi i fundit: 03.03.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Sadullah Celen

Aktoret: Hande Ercel, Emre Kinay, Evrim Alasya, Tolga Saritas, Burcu Ozberk, Berk Atan, Miray Akay

Pershkrim i shkurter:
Gunesi, nje mesuese dhe mamaja e tre adoleshenteve, vendos te leviz nga vendlindja e saj, Izmiri ne Stamboll per te jetuar me nje pasanik qe eshte dashuruar me te. Kjo drame trego jeten e re te Gunesit dhe tre vajzave te saj ne jeten e tyre te re.

Lexo me shume...

Vajzat e Diellit me titra shqip Episodi ...