Vrasje te Vogla me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Ufak Tefek Cinayetler
  • Zhanri: aksion, drame, krime
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2018
  • Sezonet: [1-90], [91-135]
  • Perditesimi i fundit: 26.09.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Ali Bilgin, Deniz Yorulmazer

Aktoret: Gokce Bahadir, Aslihan Gurbuz, Mert Firat, Yildiray Sahinler, Bade Iscil

Pershkrim i shkurter:
Kater gra shume te bukura, te suksesshme, te pasura dhe mikesha qe ne femijeri. Kur ishin adoleshente, tre prej tyre i punojne nje rreng shoqes duke e shkaterruar ate moralisht. Pas 20 vitesh fati i ribashkon ne nje funeral. Te gjitha jane tashme pjese e shoqerise se larte, qe do te thote se jetojne mes sekretesh, intrigash dhe komplotesh. Romance, hakmarrje, vrasje, kater mikesha, por edhe 4 rivale, sepse cdonjera mund te jete vrasese...

Lexo me shume...

Ti mund ta blesh kete serial per vetem $10!

Nese je i/e interesuar na kontakto ne e-mailin: videotekaime@gmail.com.

Vrasje te Vogla me titra shqip Episodi ...