Xhenet me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Cenetin gozuaslari
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2018
  • Sezonet: [1-116]
  • Perditesimi i fundit: 21.03.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Aysun Akyuz, Sadullah Celen, Filiz Kuka

Aktoret: Cicek Acar, Almila Ada, Yusuf Akgun, Berk Atan, Ebru Destan

Pershkrim i shkurter:
Xhenetin e ka lene nena e saj qe te vogel, pasi ajo nuk e donte lindjen e saj. Nen perkujdesjen e gjyshes me vullnet dhe pune ajo ka arritur te mbaroje shkollen e larte me sukses. Pas shkolles do te marre nje oferte pune nga nje kompani prestigjoze, por fati, e ardhmja dhe e shkuara e saj, per te cilen Xheneti nuk eshte ne dijeni do te kryqezohen aty. Cfare do te ndodhe me Xhenetin? Cfare i ka ndodhur nenes se saj? A do ta gjeje ajo dashurine amesore te munguar?

Lexo me shume...

Xhenet me titra shqip Episodi ...