Ylli i Mengjesit me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Coban Yildizi, Yll i bekuar
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2017
  • Sezonet: [1-80]
  • Perditesimi i fundit: 21.04.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Gul Oguz

Aktoret: Sukru Ozyildiz, Selin Sekerci, Aysun Metiner, Menderes Samancilar, Selim Bayraktar

Pershkrim i shkurter:
Zuhre eshte nje vajze e bukur qe detyrohet te martohet me nje burre te pasur por plak. Ajo nuk e do kete martese dhe rruges duke shkuar atje arratiset dhe takon Sejitin. Sejiti eshte djale i ri, i zoti dhe punetor, qe perpiqet te mbaje familjen e tij. Ai jeton me gjysherit, mamane dhe motren. Por rruges del babai i Zuhres dhe Sejiti nuk arrin ta mbroje dot ate dhe ajo iken me te atin. Me pas Zuhre sillet ne shtepine e re ku eshte e detyruar te martohet me nje burre te moshes se madhe, Fikretin. Ai do te martohet detyrimisht me te megjithese e di qe ajo nuk e do. Naten e marteses Zuhre do te vrase veten por aksidentalisht qellon Fikretin dhe arratiset. Ajo fshihet ne dyqanin e Seyitit. Kur Seyiti e gjen te nesermen vendos ta mbroje Zuhren pavaresisht gjithckaje dhe pse e di qe do te perballet me nje nga familjet me te fuqishme te zones.

Lexo me shume...

Ylli i Mengjesit me titra shqip Episodi ...