Zonja Fazillet dhe te bijat me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Fazilet Hanim ve Kizlari
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2018
  • Sezonet: [1-39], [40-174]
  • Perditesimi i fundit: 13.01.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Murat Saracoglu

Aktoret: Nazan Kesal, Deniz Baysal, Caglar Ertugrul, Mahir Gunsiray, Tolga Gulec, Hazal Turesan

Pershkrim i shkurter:
Zonja Fazilet dhe te bijat bejne nje jete modeste, por endrra e zjarrte e saj qe nje dite te behet e pasur nuk eshte shuar asnjehere. Pas vdekjes se te shoqit, jeta ne nje shtepi te vogel dhe mjerane ishte e vėshtire per te tria. Exhe, vajza me e vogel, ndan te njejten enderr me te emen, ndersa Hazan me nje personalitet krejt tjeter vazhdon te vuaje per mungesen e te atit. Duke besuar se nje dite do te behet e famshme, Fazileti perdor Exhene per te realizuar endrrat e saj e duket se shenjestra e tyre eshte familja Egemen. Jeta luksoze e tyre dhe perpjekjet per tu bere pjese e saj do te ndryshojne pergjithmone jeten e Exhese dhe Hazanit.

Lexo me shume...

Zonja Fazillet dhe te bijat me titra shqip Episodi ...